Uniwersytet Opolski rozpoczyna realizację projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Opolskiego”.

Zapraszamy do współpracy podmioty (przedsiębiorstwa, instytucje), które przyjmą na staż studentów Uniwersytetu Opolskiego.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Uniwersytet Opolski zaprasza do współpracy pracodawców zainteresowanych przyjęciem na staż studentów kierunków:

1. Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki : Informatyka.
  2. Wydział Filologiczny: Filologia, English Philology, Język biznesu, Języki obce w sektorze usług.
  3. Samodzielna Katedra Biotechnologii: Biotechnologia, Biotechnologia Medyczna.
  4. Wydział Prawa i Administracji: Prawo, Administracja.
  5. Wydział Ekonomiczny: Gospodarka przestrzenna, Logistyka, Zarządzanie.
  6. Samodzielna Katedra Inżynierii Procesowej: Odnawialne Źródła Energii, Edukacja Techniczno – Informatyczna.

Uniwersytet Opolski zapewnia wynagrodzenie opiekuna stażysty w formie refundacji dodatku lub oddelegowania pracownika będącego opiekunem.

Projekt rozpoczyna się 1 marca 2018.

Koszty związane z ubezpieczeniem i badaniami lekarskimi stażystów pokrywa UO. Zgłoszenia proszę kierować na adres: inkubator@uni.opole.pl